Pożyczki do domu klienta - z dojazdem

W dzisiejszych czasach coraz większa liczba osób znacznie chętniej zaczyna korzystać z pożyczek, niż z kredytów bankowych. Jak można w łatwy sposób zauważyć, nasze potrzeby finansowe każdego roku wzrastają, a nasze pensje nie są wystarczająco wysokie, abyśmy mogli wszystkie nasze potrzeby finansować wyłącznie z osiąganych przez nas dochodów.

Nic więc dziwnego, że coraz częściej powstają nowe firmy pożyczkowe, które oferują udzielanie zobowiązań finansowych swoim klientom. A jak powszechnie wiadomo, tam gdzie jest popyt, tam również jest podaż. W obecnych czasach równie popularne stały się pożyczki do domu.

Oferty pożyczek z obsługą domową

Supergrosz

15 minut
Czas wypłaty

1 000 – 15 000 zł
Kwota pożyczki

NIE
Pierwsza pożyczka gratis

4 – 50 mies
Okres spłaty

15 minut
Czas wypłaty

500 – 20 000 zł
Kwota pożyczki

NIE
Pierwsza pożyczka gratis

12 – 48 mies
Okres spłaty

15 minut
Czas wypłaty

100 – 1 500 zł
Kwota pożyczki

TAK
Pierwsza pożyczka gratis

7 – 30 dni
Okres spłaty

aasa

zobacz opinie

25 minut
Czas wypłaty

1 000 – 15 000 zł
Kwota pożyczki

NIE
Pierwsza pożyczka gratis

3 – 36 mies
Okres spłaty

20 minut
Czas wypłaty

1 000 – 6 000 zł
Kwota pożyczki

NIE
Pierwsza pożyczka gratis

12 – 36 mies
Okres spłaty

super rata

zobacz opinie

15 minut
Czas wypłaty

2 000 – 20 000 zł
Kwota pożyczki

NIE
Pierwsza pożyczka gratis

6 – 50 mies
Okres spłaty

Pożyczki z obsługą domową bez BIK – czym są?

pożyczki do domu

Pożyczki z obsługą domową bez BIK cieszą się w obecnych czasach bardzo dużą popularnością. Jednakże trzeba pamiętać, że tylko niektóre z firm pożyczkowych oferuje możliwość skorzystania z takiego produktu finansowego. Pożyczki bez BIK oznaczają nic innego, jak to, że pożyczkobiorca nie jest sprawdzany przez taką firmę w bazie Biura Informacji Kredytowej. Polecamy również zerknąć na pożyczki bez zdolności kredytowej.

Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość wzięcia pożyczki w komfortowych warunkach i jesteśmy z stanie zaoszczędzić dużą ilość czasu, jaką byśmy musieli poświęcić na udanie się do placówki stacjonarnej danej firmy pożyczkowej. Pożyczka do domu charakteryzuje się także tym, że jest udzielana wyłącznie w formie gotówkowej, bez wychodzenia z domu, razem z dojazdem do klienta.

Natomiast nawet, jeżeli firma sprawdza taką bazę to informacji w niej zawartych nie bierze pod uwagę podczas weryfikowania wniosku o udzielenie pożyczki. Trzeba także pamiętać, że pożyczki bez BIK mogą zostać udzielone też takiej osobie, która posiada już jakieś zadłużenie w innej instytucji finansowej. Rozwiązanie takie jest szczególnie korzystne w stosunku do osób, które mają problem z uzyskaniem pożyczki w banku.

A jak powszechnie wiadomo, w chwili obecnej otrzymanie kredytu bankowego wiąże się z różnorodnymi formalnościami i długim okresem oczekiwania na decyzję. Na szczęście firmy pożyczkowe wychodzą na przeciw oczekiwaniom swoich potencjalnych klientów i tworzą takie oferty, aby były one optymalnie dostosowane do ich bieżących potrzeb. 

Jeżeli chodzi o BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej to jest nic innego, jak baza, w której zawarte są informacje o naszych zobowiązaniach finansowych (zarówno tych spłaconych w terminie, jak również tych, których jeszcze nie spłaciliśmy).

BIK ma prawo przechowywania takich informacji przez okres pięciu lat od momentu całkowitego uregulowania zobowiązania finansowego w danej instytucji. W związku z tym, jeżeli zawieramy nowe zobowiązanie finansowe to musimy mieć świadomość, że informacja o nim również zostanie wpisana do takiej bazy. Niezależnie od tego, czy firma, która udzielała nam pożyczki sprawdzała nas w BIK, czy też nie. W związku z tym warto spłacać swoje raty w sposób określony w umowie.

Bowiem trafiają tam nie tylko informacje o udzielonych pożyczkach lub kredytach, ale również informacje odnośnie spłacania abonamentu za telefon komórkowy. Jest to więc swoista skarbnica wiedzy dla instytucji finansowych w przypadku, gdy składamy wniosek o pożyczkę lub kredyt. 

Pożyczka w domu klienta – wady i zalety

Zalety takich pożyczek

Pożyczki udzielane w domu klienta niesie ze sobą wiele istotnych zalet. Do jednych z nich należy zaliczyć przede wszystkim takie kwestie jak: możliwość spłacania zobowiązania finansowego w dogodnych ratach, możliwość otrzymania pożyczki bez konieczności posiadania własnego numeru konta bankowego, szybki czas weryfikacji wniosku, wypłacanie pieniędzy w formie bezgotówkowej, uczucie komfortu, zaoszczędzenie dużej ilości czasu, jak również szybkość realizacji związanej z formalnościami.

Jeżeli chodzi o kwestię formalności to trzeba powiedzieć, że firmy pożyczkowe oferują uzyskanie pożyczki przy spełnieniu minimalnego progu formalności. Trzeba do nich zaliczyć wyłącznie: posiadanie obywatelstwa polskiego, ważny dowód osobisty, bycie osobą pełnoletnią (niektóre firmy pożyczkowe udzielają zobowiązania finansowego od 18. roku życia, inne zaś od 21. roku życia), posiadanie ważnego dowodu osobistego, jak również korzystanie z pełni praw do czynności prawnych. W związku z tym, jeżeli jesteśmy osobą ubezwłasnowolnioną to taka pożyczka w domu może nam zostać nieudzielona.

Do innych zalet wynikających z udzielania pożyczki w domu klienta jest przede wszystkim to, że pożyczkobiorca może wybrać sobie jakim sposobem będzie chciał spłacać raty zobowiązania finansowego. Wobec tego może wybrać system tygodniowy lub miesięczny. Wpłaty mogą następować zarówno do rąk przedstawiciela danej firmy pożyczkowej, jak również na rachunek bankowy danej instytucji.

W związku z tym, jak można w prosty sposób zauważyć, branie pożyczki do domu klienta przez klienta daje wiele konkretnych korzyści, które są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagającego pożyczkobiorcę. Decydując się na wzięcie domowej pożyczki udzielane mamy również pewność zachowania pełnej dyskrecji, ponieważ osoby postronne nie wiedzą, że taką pożyczkę wzięliśmy.

Czy chwilówki w domu klienta są bezpieczne?

Pożyczki do domu klienta można rozłożyć zazwyczaj na 12 lub 24 rat. pożyczki z dojazdem do klientaPozwala to przede wszystkim na znaczące zmniejszenie miesięcznego obciążenia danego pożyczkobiorcy. Oprócz tego trzeba również dodać, że pożyczki w domu są bardzo bezpieczne, ponieważ nie musimy nigdzie wysyłać naszego skanu dowodu osobistego, a wszystkie dane wypełniane są na naszych oczach. W związku z tym jesteśmy w stanie dokładnie przeczytać całą umowę o pożyczkę, a w razie pytań uzyskać kluczowe informacje od przedstawiciela danej firmy pożyczkowej. 

Każdy pożyczkobiorca ma prawo odstąpienia od umowy pożyczki, również takiej, która została zawierana w jego domu. Prawo od jej odstąpienia wynosi 14 dni i taką decyzję należy złożyć w formie pisemnej do instytucji, w której braliśmy zobowiązanie finansowe. Jesteśmy także zobowiązani do zwrócenia całej pobranej kwoty podczas podpisywania umowy pożyczkowej. 

Wady pożyczki do domu z przedstawicielem

Jak każda zaciągana pożyczka, tak również i pożyczka z przedstawicielem posiada pewne swoje zalety, jak i wady. Należy pamiętać, że pożyczki domowe zwykle są realizowane, jeżeli chodzi o pieniądze niższego rzędu. W większości instytucji finansowych pożyczki takie mogą być zrealizowane, jeżeli chcemy pożyczyć maksymalnie 5000 złotych. W przypadku kolejnej pożyczki, ta kwota pożyczki może się zwiększyć. Provident udziela pożyczek z dojazdem.

Tylko w nielicznych przypadkach możemy skorzystać z takiej możliwości w przypadku większych kwot. Decydując się na pożyczkę domową musimy liczyć się z większymi kosztami takiej usługi w porównaniu do pożyczki zaciąganej przez internet.

Dzieje się tak, ponieważ w usługę taką jest wliczony również koszt poświęconego czasu przez przedstawiciela, który nam takiego zobowiązania finansowego udzielał. Inną wadą jest również to, że w przypadku, gdy nie będziemy w stanie spłacić raty w formie przelewu to będziemy musieli się spodziewać wizyty przedstawiciela danej firmy we własnym domu. A to może czasami powodować duży dyskomfort przede wszystkim w sytuacji, gdy nie mieszkamy samodzielnym lokalu.

Trzeba też pamiętać, że w chwili obecnej działa wiele firm, które oferują takiego rodzaju produkty finansowe. Dlatego możemy natknąć się na nieuczciwą firmę, która będzie przyczyniała się do przekroczenia ustawowych kosztów pożyczki.

Dlatego, każdą pożyczkę należy brać wyłącznie ze sprawdzonego miejsca, które już długi czas funkcjonuje na polskim rynku, aby mieć pewność, że umowa, którą podpisaliśmy jest zgodna z prawem i nie będzie powodowała naliczania wyższych kosztów, niż te, o których zostaliśmy powiadomieni podczas jej zawierania. 

Na co należy uważać pożyczając w domu?

Pożyczki domowe są niezwykle komfortową formą brania zobowiązania finansowego przez pożyczkobiorcę. Natomiast są pewne kwestie, na które należy zwrócić szczególną uwagę, aby mieć pewność, że wzięta przez nas pożyczka była rzeczywiście dobrym dla nas rozwiązaniem.

Przede wszystkim musimy mieć świadomość, iż pożyczki są udzielane przez osoby, które nie prowadzą własnej działalności gospodarczej. Pożyczki bez bik i krd są dla większości osób ostateczną deską ratunku i o tym doskonale wiedzą przedstawicie danych instytucji.

Aby uzyskać takiego rodzaju zobowiązanie finansowe musimy spełnić wyłącznie minimum formalności, a więc nie jest od nas wymagane przedstawianie zaświadczeń o dochodach, bądź zaświadczeń o zatrudnieniu.

Otrzymanie takiej pożyczki jest także często gwarantowane w stosunku do osób, które już posiadają jakieś zadłużenie w innych instytucjach finansowych. I to właśnie w głównej mierze dlatego może wiązać się z tym pewne ryzyko widziane przez osoby starsze, takie jak bazy dłużników. Całkowita kwota powinna być 1:1 co do kwoty pożyczki, podobnie jak w kredycie konsumenckim. Często pierwsza pożyczka jest darmowa, podobnie jeśli spłatę pożyczek dokonamy online.

Biorąc pożyczkę bez wychodzenia z domu, ale z dostawą do domu powinniśmy zwrócić uwagę na to, czy osoba, która nam udziela takiego zobowiązania finansowego rzeczywiście jest tą osobą, za którą się podaje. W takiej sytuacji możemy poprosić o identyfikator z imieniem i nazwiskiem w celu potwierdzenia wiarygodności danego przedstawiciela.

Warto również sprawdzić ile wynosi rzeczywista roczna stopa procentowa. Jeśli szukasz pożyczek w domu, to możesz znaleźć takie, gdzie nie sprawdzą Twoją zdolność kredytową. Pożyczkodawcy mają do tego prawo, nawet jeśli pożyczka jest za darmo.

Podpisując umowę w domu klienta powinniśmy ją w sposób spokojny i dokładny przeczytać. Szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na zgodność naszych danych, które zostały wypełnione przez przedstawiciela, jak również na sumę pieniędzy, które pożyczyliśmy.

Pieniądze, które zostały nam udzielone powinny zostać w odpowiedni sposób przeliczone przez przedstawiciela, aby później nie okazało się, że na umowie widnieje większa kwota pożyczonych pieniędzy w stosunku do tych, które rzeczywiście otrzymaliśmy.

Pożyczka z dostawą do domu – na ile rat?

Trzeba również pamiętać o tym, że w przypadku jakichkolwiek dodatkowych wątpliwości nie powinniśmy bać się zadać pytań. Bowiem odpowiadanie na pytania przed przedstawiciela danej instytucji finansowej jest jego obowiązkiem.

W sytuacji, gdybyśmy się rozmyślili z pożyczki to mamy prawo ją zwrócić w ciągu czternastu dni, licząc od momentu podpisania umowy pożyczkowej. Firma pożyczkowa ma obowiązek przyjąć od nas rozwiązanie umowy przez jakichkolwiek dodatkowych kosztów, ale pod warunkiem, że termin takiego rozwiązania zostanie zachowany. 

Jeżeli nie jesteśmy pewni jakieś firmy pożyczkowej to zawsze możemy zasięgnąć informacji na jej temat na różnych forach internetowych. A tych w sieci nie brakuje.

Wtedy będziemy mieli pewność, czy chęć zawarcia przez nas danego zobowiązania finansowego było słuszną, czy też złą decyzją. W związku z tym warto zweryfikować różne informacje na temat danej firmy jeszcze przed podpisaniem umowy. 

Pożyczka w ogłoszenia – nie zrób błędu!

W chwili obecnej powstaje nie tylko wiele firm oferujących pożyczki w domu klienta, ale również ogłasza się wiele osób prywatnych. Osoby, które potrzebują dodatkowej gotówki w szybkim czasie bardzo często poszukują różnorodnych rozwiązań, aby takie pieniądze zdobyć.

Ważne jest jednak to, aby przede wszystkim pożyczać ze źródeł sprawdzonych i bezpiecznych. Jeżeli chodzi o pożyczki z ogłoszenia to należy powiedzieć, że można się z nimi spotkać praktycznie na każdym kroku i są to w większości przypadków pożyczki od osób prywatnych.

Pożyczki od osób prywatnych charakteryzują się tym, że w przypadku, gdy kwota pożyczanych pieniędzy jest wyższa niż 500 złotych to musi zostać sporządzona stosowna umowa.

Oprócz tego należy powiedzieć również to, że pożyczki prywatne są kierowane przede wszystkim w stosunku do osób zadłużonych, które nie mają możliwości uzyskania pieniędzy na konto bankowe nie tylko w banku, ale również w instytucjach parabankowych.

Chwilówki do domu – o czym pamiętać?

Aby uzyskać taką pożyczkę należy spełnić wyłącznie minimum formalności, do których zalicza się posiadanie ważnego dowodu osobistego, aby pożyczkodawca wiedział od kogo później otrzymywać raty takiej pożyczki.

Pożyczki z ogłoszenia od osób prywatnych charakteryzują się również szybkim procesem realizacji, bowiem wystarczy tylko jeden telefon, aby umówić się na spotkanie i pieniądze są wypłacane od ręki. Zobacz nasz ranking pożyczek dla osób zadłużonych z komornikiem.

Gotówkę taką można przeznaczyć na dowolny cel, a okres i wielkość spłaty zobowiązania jest ustalana w sposób indywidualny między pożyczkodawcą, a pożyczkobiorcą.

Natomiast podczas decyzji o podjęciu się takiego zobowiązania finansowego należy być niezwykle czujnym. Dzieje się tak, ponieważ w większości przypadków pożyczki takie mają bardzo wysokie oprocentowanie, które może wprowadzić pożyczkobiorcę w ruinę finansową. 

Jeżeli chodzi o zdecydowanie się na zobowiązanie finansowe od mało znanej firmy pożyczkowej to tutaj również trzeba być ostrożnym. Firmy takie oferują bardzo swoim klientom pożyczki bez sprawdzania w bazie BIK, ale w zamian za to musimy się liczyć z dużym oprocentowaniem. Oczywiście nie wszystkie pożyczki od mało znanych firm są niekorzystane dla ich klientów.

Ważne jest przede wszystkim to, aby zwrócić uwagę na to, czy dana firma podlega kontroli Komisji Nadzoru Finansowego. W sytuacji, jeżeli tak jest to informacja w tym przedmiocie powinna zostać zawarta na stronie internetowej takiej firmy pożyczkowej.

W przeciwnym razie możemy domniemywać, że dana firma takiej kontroli nie podlega. Wtedy najlepiej odpuścić sobie pożyczanie jakichkolwiek pieniędzy z takiego miejsca i wybrać takie, które będzie działało w sposób legalny i bezpieczny dla swoich klientów.

Oprócz tego możemy zasięgnąć informacji na temat danej instytucji finansowej w internecie, a forów na ten temat jest bardzo dużo i z pewnością dla każdego okażą się pomocne. 

Pożyczka z obsługą domową – podsumowanie

Pożyczki do domu klienta bez bik cieszą się bardzo dużą popularnością. Jest to usługa, która praktykowana w dalszym ciągu jest przez nieliczne instytucje finansowe, ale z roku na rok coraz większa ilość firm pożyczkowych się na ten pomysł otwiera – Nowość: pożyczki do domu klienta.

Jak wskazują liczne statystyki, znacznie chętniej sięgamy po chwilówki, niż po pożyczki przez internet. Dzieje się tak, ponieważ nie każdy z nas posiada własny rachunek bankowy, który jest niezbędny podczas udzielania pożyczki przez internet.

W przypadku pożyczek z obsługą domową takiego wymogu nie ma, ponieważ pieniądze otrzymujemy do ręki, a więc nie zostają one przelewane na konto. Chwilówki są również bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które obawiają się, że jego dane zostaną przypadkowo skierowane w nieodpowiednie ręce.

Bowiem w przypadku zawierania pożyczki z dostawą do domu, klient nie musi przesyłać nigdzie skanu swojego dowodu osobistego, a przedstawiciel wypełnia umowę na jego oczach. Dzięki temu pożyczkobiorca ma pełną kontrolę nad tym, co się dzieje podczas zawierania umowy pożyczkowej. I w razie dodatkowych pytań może uzyskać stosowane informacje w sposób natychmiastowy.

Każda umowa pożyczki online, która jest zawierana w domu również podlega reklamacji, a więc pożyczkobiorca ma prawa w ciągu czternastu dni od momentu jej podpisania odstąpienia od umowy, bez żadnych konsekwencji i dodatkowych kosztów.

Jest to również bardzo dobre rozwiązanie dla osób zadłużonych, ponieważ w większości przypadków klienci takich firm nie są sprawdzani w bazach kredytowych, ani w bazach dłużników.

Pożyczkę taką można dostać spełniając minimum formalności:

  • posiadając ważny dowód osobisty,
  • posiadając pełną zdolność do czynności prawnych,
  • jak również trzeba być osobą pełnoletnią.
  • pożyczka bez zdolności kredytowej również jest możliwa.

Pożyczkę domową mogą uzyskać osoby w wieku od 18 do 70. roku życia. Nic więc dziwnego, że każdego roku decyduje się na takie zobowiązanie finansowe tak duże grono osób. Tym bardziej, że chwilówki przyczyniają się do dużej anonimowości pożyczkobiorcy.