Poradniki i artykuły finansowe

Witamy w naszym dziale poradników i artykułów dotyczących finansów. Chętnie dzielimy się z Państwem wiedzą z naszego okręgu zainteresowań. Na bieżąco informujemy o tym co się dzieje na rynku polskim jak i na rynkach zagranicznych. Dodatkowo umieszczamy tutaj poradniki, które z pewnością pomogą Państwu odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania. Z nami wzięcie pożyczki i przebrnięcie przez biurokrację to pestka.

jak sprawdzić BIK

Potrzebujesz raport z BIK, ale nie wiesz jak go wygenerować? Czytałeś o płatnych wersjach i zastanawia Cię, czy istnieje darmowa wersja? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego poradnika dotyczącego raportów BIK.

Na naszym rynku finansowym, jak również to, że dzięki niemu jesteśmy w stanie na o wiele korzystniejszym poziomie dysponować swoim majątkiem. Dowiedz się więcej kim jest doradca finansowy i ile zarabia!

Sprawdź jaki to bank po numerze konta! Nasz poradnik pomoże Ci poznać tajniki bankowości i odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytanie w internecie. Znając tylko numer konta możesz dowiedzieć się jaki to bank.

Sprawdź ile kosztuje Netflix. Dowiedz się czy cena Netflix w 2022 roku będzie wyższa i ile będzie wynosiła podwyżka. Lista dostępnych seriali i filmów. Chcesz kupić Netflix, ale nie wiesz jak? Poprowadzimy Cię krok po kroku!

Sprawdź ostatni raport ekonomiczny, dzięki któremu poznasz najbogatsze kraje świata! Dodatkowo, dowiesz się co stoi za ich bogactwem. Co jest powodem ich zamożności, a co stoi za skrajnym ubóstwem?

Zobacz ile wynosi kwota wolna od zajęcia komorniczego. Pracujesz na etacie? A może jesteś na emeryturze bądź rencie? Z naszego artykułu dowiesz się ile komornik może zabrać z Twojego konta i wypłaty!

Dowiedz się ile kosztuje abonament HBO Go. Czy na tej platformie nadal obowiązuje darmowy tydzień? Jak go zdobyć? Poznaj również cennik HBO Go na rok 2022. Dowiedz się jak zrezygnować z subskrypcji!

Sprawdź jak sprawdzić zadłużenie osoby prywatnej w kilku krokach. Jeśli chcesz sprawdzić ile ktoś ma długu to ten poradnik jest dla Ciebie. Punkt po punkcie wytłumaczymy co należy zrobić!

Zobacz czym jest przedawnienie długu i ile lat musi minąć, by można było go umorzyć. Nasz poradnik odpowie na wszelkie Państwa pytania związane z tym tematem. Termin przedawnienie jest zależny od rodzaju.

Życie bywa nieprzewidywalne. Zdajemy sobie sprawę, że czasem niemal w kilka sekund może się zmienić. Nie od dzisiaj się mówi, że wypadki chodzą po ludziach. Czy można jakoś się na nie przygotować? Na pewno możemy w pewnym sensie się nieco zabezpieczyć. Co mamy na myśli? Ubezpieczenie na życie.